Mūsų svečius vienija vienas bendras noras – patirti ir būti arčiau gamtos. Po šio susitikimo su Bedugnės gamta kalbiname Jurga Laukineitiene, kuri puikiai supranta tylos ir ramybės vertę, ypač kai laikas leidžiamas su vyru, ir žino, kad kokybiškas poilsis gali būti įvairiapusis – nuo buvimo gamtoje iki kelionių. Nors darbo ir poilsio santykis dar nėra tobulai suderintas, gamta tapo svarbia jos gyvenimo dalimi, išmokyta vertinti ir mylėti gamtos grožį per vyro perspektyvą. Jurgos patirtys Bedugnėje tik patvirtina jos ryšį su gamta ir norą grįžti ten įvairiais metų laikais, kad galėtų dar giliau patirti aplinkos grožį ir ramybę.

Kas tavo akimis yra Jurga?

Esu skaitmeninės komunikacijos specialistė kasdien dirbanti su socialiniais tinklais. Drauge, aš mama sūnui Tumui ir dukrai Ilei, žmona savo vyrui Rokui, kuris yra miškininkas-ekologas. Esu projektiška, nuolat galvoje turiu idėjų, kurias noriu įgyvendinti. Turiu silpnybę indams, kinui, duonos kepimui ir paskutiniu metu kokteilių deriniams.

Vaikai į mūsų gyvenimą atneša daug spalvų ir nuotykių. Kaip tau pavyksta atrasti ramybę ir tylą kasdienybėje?

Tylos ir ramybės mūsų gyvenime nedaug, šiuos žodžius pridėčiau tik prie laiko, kai su Roku būname dviese. Visu kitu metu turime daug garso, dainų, emocijų ir broliškų-seseriškų santykių fono. Tad ramybę ir tylą vertinu kaip išskirtines praktikas.

Kaip apibūdintum kokybišką poilsi? Ką tau tai reiškia?

Kokybiškas poilsis man yra kelių rūšių. Viena iš jų kai ilsisi kūnas, tada norisi būti gamtoje, judėti, miegoti, tingėti, nuraminti mintis ir leisti sau būti. Kitas kai kūnas keliauja, tačiau protas išeina atostogų nuo kasdienių rūpesčių ir nyra į kelioniškus įspūdžius. Abi tokios poilsio rūšys man reikalingos ir jaučiuosi geriausiai kai esu jų balanse.

Dalinaisi, kad esi skaitmeninės komunikacijos specialistė. Iš šono šis darbas atrodo labai dinamiškas ir reikalaujantis nuolatos būti atsinaujinančios informacijos sūkuryje. Kaip tau pavyksta išlaikyti darbo ir poilsio balansą? Kaip viską suderinti?

Prisipažinsiu, kad iki dabar neturiu harmoningo darbo-poilsio santykio. Dirbu daug, o į tarpus planuojame poilsį. Kartais tai gali būti ir buvimas namuose. Drauge matome, kad vaikai atsipalaiduoja ir geriausiai pailsi gamtoje, todėl šiltuoju laiku prioritetą dedame laukui.

Koks tavo santykis su gamta? Ar turi savo mėgstamiausią Lietuvišką augalą?

Gamtą ir jos tobulai veikiančią eko sistemą man prijaukino vyras. Gamta jam labai graži ir vasarą, ir žiemą, jis ją mato kaip visiškai tobulą, baigtinį reiškinį. Viskas, visiškai viskas, jam yra gražu gamtoje. Jis mane supažindino su medžių, paukščių, augalų rūšimis. Drauge praplėtė supratimą apie mums artimą augmeniją mieste, apželdinimą. Man gražiausias lietuviškas augalas – paprastoji pušis. Man ji sukelia nostalgiškus, atostogų jausmus.

Buvo gera tave turėti svečiuose ir per tavo perspektyvą pamatyti Konga stay projektą. Kokį jausmą ir įsimintiniausią akimirką išsivežei iš čia?

Jausmas, kurį išsivežiau iš Bedugnės buvo tai, kad norėčiau čia grįžti įvairiais metų laikais ir daugiau patirti šalia esantį mišką. Pauogauti, galbūt net rasti grybų.

Norintiems susipažinti su Jurgos pasaulio matymu, kviečiame ją sekti Instagram’e.

Konga L 30kv. m.

poilsiui | pokalbiui | pažinimui
Nuo
139 už naktį (+ €20 valymo mokestis)

Konga M 26kv. m.

balansui I būčiai I bendravimui
Nuo
139 už naktį (+ €20 valymo mokestis)